Właśnie uświadomiłam sobie,że mój blog kończy rok  haha .  Chciałam przy tej okazji podziękować wszystkim, którzy go czytają i komentują moje notki hahaha. DZIĘKUJĘ ! 

Maleńka WYDARZENIA

0 Replies

  1. Moniko!No to moje gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowy roczek :)Proszę, nie bierz sobie do serca moich wypowiedzi, bo często wyrażam się szorstko i bardzo emocjonalnie, ale tak naprawdę podziwiam Cię i to, co robisz. Chcę, żebyś o tym wiedziała. Jestem człowiekiem zdrowym, ale i tak nieszczęśliwym – po prostu nieszczęśliwym. Kocham jednak świat, przyrodę, zwierzęta i… lubię nielicznych ludzi (w tym Ciebie). Wiem, że uznasz to za przykre i smutne, ale tak właśnie jest, moje życiowe doświadczenia składają się na odrazę do własnego gatunku, z którego pochodzę. Tak czy owak, nie krzyczę na Ciebie, tylko ponoszą mnie emocje :)Trzymaj się!

    1. Agreście kochany 🙂 Bardzo cieszy mnie że odwiedzasz mój blog i komentujesz posty. Posłuchaj mnie jednak uważnie. Znamy się już dosyć długo (tzn Ty mnie znasz – ja nie wiem nawet jak masz na imię). Ty wciąż piszesz, że jesteś nieszczęśliwa i – takie odnoszę wrażenie- masz za złe tym , którzy czują się inaczej. I do tego nie pozwalasz sobie pomóc.Weź się w garść dziewczyno !!! Jesteś młoda, zdrowa. Nie można ciągle biadolić.O swoje szczęście trzeba walczyć! Dobro nie przychodzi łatwo,. Zło tak, aż za łatwo a dobro nie. Wiesz co Ci radzę – idź do psychologa. A najlepiej wejdź do kościoła i pomódl się gorąco. To Ci napewno pomożeNie potrzebuję żebyś mnie podziwiała tylko żebyś mnie posłuchała. Chociaż raz.Pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz