NIENORMALNA NORMALNOŚĆ

„Zabili w prezencie urodzinowym’’.” Naga  modelka z krucyfiksem  na piersiach broni praw zwierząt”.

Dzisiejszy świat  jest  pełen wynaturzeń i dziwactw. To jest teraz modne. Im większa dewiacja, zboczenie oraz  im większy szok  z tym związany tym  lepiej.

Środki masowego przekazu lansują i promują takie  zachowania. Filmy są  pełne przemocy, seksu, morderstw i gwałtu. W reklamach to samo.

To jest teraz postrzegane jako „normalność”.

A gdzie  jest  prawdziwa normalność? Czy jeszcze w ogóle takie‘’coś ‘’ istnieje?

Istnieje , ale powiedziałabym, że jest traktowane jako coś nienormalnego.

„Nienormalna normalność’’…

Ktoś oddał pieniądze  znalezione na ulicy.Ktoś  inny uratował  chorą kobietę z płonącego domu.

Bardzo dobrze.

 O takich zachowaniach trzeba mówić, i to jak najwięcej. Tylko nie wolno traktować  ich jako czegoś dziwnego, jako anomalię.

To właśnie jest NORMALNE, ZWYCZAJNE, LUDZKIE.

Tak więc należy to traktować !

 

 1. ~A. B.

  Coś niejasny dla mnie jest ten post. Co mianowicie jest tu wynaturzeniem? Obrona praw zwierząt? No to ja chyba wciąż mylę się w swoich ocenach ludzi.

  • ~MAK.

   Nie A.B. obrona praw zwierząt jest bardzo potrzebna.Chodzi mi tylko o sposób w jaki była zrobiona. Całe tygodnie tyradowano o nagiej polce i krzyżu zamiast o zwierzętach.Ta reklama była zrobiona tylko po to, żeby zaszokować ludzi.

 2. mironq

  Witaj Moniko! Jak słusznie zauważyłaś, wszelkiego rodzaju wynaturzenia i idiotyczne zachowania przestały być już w mediach dziwactwem i są jedynie „środkiem wyrażenia przekazu”. Mnie też czasami denerwuje, że żeby jakiś przekaz do kogoś dotarł musi być brutalny i szokujący. Inne nas nie ruszają. Zdarza mi się zauważać wiele rzeczy dobrych i pięknych, normalnych i śmiesznych. Tyle, że takie wrażenia nie przez wszystkich są intensywnie odbierane i giną w powodzi tych tragicznych i zaskakujących w negatywnej formie. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *