JEZU, UFAM TOBIE!!!

POWRÓT

 

 haha   Już jestem .

Morze…. straszne i  piękne zarazem…

Bardzo lubię  morze , mogłabym siedzieć i patrzeć, patrzeć, patrzeć w nie godzinami….

………. ale wszystko co dobre szybko się kończy….zostały tylko wspomnienia, pamiątki i zdjęcia ………..

0 komentarzy do “POWRÓT

  1. Monia tak myślałem sobie, że w nie za bardzo dobrym momencie wyszedł ci ten wyjazd.Chodzi mi o te pogodę. Ale skoro wróciłaś z uśmieszkiem to nie było tak źle.:0)Odpisałem na Twój mejl. Bardzo się cieszymy,że jesteś już z nami.

  2. Monia to jeszcze raz Ja dzisiaj pozdrawiam wszystkich więc o Tobie też zapomnieć nie mogę. Życzę ci dobrego wieczoru. Wiesz pomyślałem, że napiszę prośbę na swoim blogu o to aby wpadali do ciebie ludzie. Normalnie aby zainteresować innych trzeba wszytkich odwiedzać a ty nie masz pewnie siły i czasu , Więc napisze post z linkiem do Ciebie.I zaproszeniem od Ciebie :0)

  3. To ja Ania. Jutro postaram się do Ciebie napisać maila.A Kołobrzeg i okolice to bliskie memu sercu miejsce:)Pozdrawiam cię ciepło.

  4. Witaj Monika! W samej rzeczy bardzo ładne imię. Siostra mojej mamy miała tak na imię.Ja ostatni raz widziałam morze w1980 roku,na wczasachw Swinoujściu.Pozdrawiam Cię serdecznie Uleczka babcia-uleczka.blog.onet.pl

  5. Ja nie byłam nad morzem ale na pewno pięknie jest, myślę i mam nadzieję, że będzie mi to dane a Ciebie pozdrawiam ciepluśieńko Słonko i poznaję Twojego bloga:)

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com