Site Overlay

SMS

Wysłałam dzisiaj smsy mające pomóc ludziom potrzebującym godnie przeżyć Święta Bożego Narodzenia.
Sms o treści : POMAGAM na numer 72052 .
Nie piszę o tym, żeby się chwalić. Chciałam poruszyć inny temat związany z tym faktem. Temat wysyłania podziękowań za każdy wysłany sms.
Nie po to wysyłam takie smsy, żeby mi za nie dziękowano. Wysyłam bo chcę. Jakbym nie chciała to bym nie wysyłała. Nie potrzebuję za to podziękowań.
Chcę pomóc – wysyłam. Często wysyłam, jeśli mogę komuś w ten sposób pomóc to dlaczego nie.
Wysyłam z potrzeby serca. Po kilka smsów. Za każdy sms dostaję : „dziękujemy za wsparcie”. Jakie to wsparcie? Według mnie prawie żadne. 2 zł + vat… Z jednej strony to mało a z drugiej dużo bo jeśli chociaż co drugi Polak wyśle taki sms to uzbiera się trochę pieniędzy. A przecież o to chodzi.  
Dużo ludzi potrzebuje pomocy. Biedni, chorzy, powodzianie… można by wymieniać i wymieniać. Bez końca.
Z drugiej strony jeśli za każdy taki sms zostaje wysłane podziękowanie to czy bilans nie wychodzi to wszystko na „zero”? Nie wiem. Nie znam się na tym. Tylko dywaguję.
Będę nadal wysyłać takie smsy.
Bez względu na to czy dostanę podziękowanie czy nie.

0 thoughts on “SMS

  1. Avatar

    Nie wiem czy interesujesz się takimi tematami czy nie, ale jestem swego rodzaju buntownikiem.Leży mi na sercu los Polski i nie chciałabym pozostać bierna w tej sprawie. Dlatego też zapraszam na pl-ska.blog.onet.pl w tym miejscu chciała bym stworzyć swoiste forum wszystkich Polaków, który mają coś do powiedzenia. To przecież internet jest teraz siłą napędową. Szyguły znajdują się na blogu.Mam na dzieje, że ty też zabierzesz głos.

  2. Avatar

    Tego typu rodzaju tzw. esemesy zwrotne są b. tanie…Firma, która zajmuje się tego rodzaju pomocą na pewno wszystko przemyślała 😉

  3. Avatar

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo wspaniałych chwil w gronie rodzinnym wypełnionych radością, nadzieją, pokojem i miłością Bożą. Niech Nowonarodzony Jezus obdarza Cię wieloma łaskami i darami Ducha Świętego, niech błogosławi Tobie i Twojej Rodzinie, a Maryja Matka Boża niech będzie dla Ciebie zawsze wzorem i pomocą w trudnych chwilach. http://obiektywnie.blog.onet.pl

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com