BRAT!

No Comments

Leżałam w objęciach Jezusa tańcząca bardzo. Trzymałam SERCE Najdroższe w dłoniach i tuliłam do siebie… Jezus tulił do Siebie serce moje. Rozmyślałam… O SERCU Jezusa… Jezus patrzył we mnie z czułością…
“Lubisz rozmyślać, Monisiu?”
“Taaak! Bardzo! Uwielbiam!”
“To jesteś podobna do naszej MAMY. Ona też bardzo lubi rozmyślać! Wszystko rozważa w Swym Sercu! Jesteś baaardzo do Niej podobną!”
Uśmiechnęłam się do Jezusa od ucha do ucha! Umiłowany nakarmil mnie Swoim Ciałem. A potem zamknęłam oczy i szybko zasnęłam…
Miałam sen… Piszę tak o tym, bo z reguły nie mam snów. Nic mi się nie śni. A jeśli już to bardzo, bardzo rzadko! A ten sen był dziwny…. I cuuuudny niezmiernie!
Śniło mi się, że jestem w kościele. Niby to był mój kościół parafialny… niby nie. Siedziałam z tyłu, na wózku inwalidzkim. A w jednej z ławek przede mną siedział Ojciec Pio! Tak! Ojciec Pio! Nie widziałam go dobrze i siedział tyłem do mnie. Ale wiedziałam, że to on! Po prostu wiedziałam! Modlił się długo. Jak skończył, zawołałam go. Po imieniu!
Podszedł do mnie! Od razu go poznałam! Był taki sam jak na zdjęciach, na obrazkach. Brązowy habit, długa, siwa broda, wielkie łagodne przenikliwe oczy. Głowę miał przykrytą szarym materialem. Poprosiłam go bardzo o modlitwę! Ojciec Pio spojrzał mi w oczy głęboko… I rozpromienil się bardzo!!! Ogromnie!!! Niezmiernie!!! Wziął moją rękę w swoje dłonie i pogłaskał ją delikatnie, poklepał… Potem znów spojrzał mi w oczy. I znów rozpromienil się niezmiernie…!
“Jezus, twój brat!!! Jezus twój brat!!!” – wyszeptał z naciskiem i mocą.
Uśmiechnęłam się do Ojca Pio od ucha do ucha!!!
“Taaak!” – szepnęłam z przekonaniem.
Patrzyłam mu w oczy i wiedziałam, że mnie zna. I zna moją relację z Jezusem! Wie, że jestem Mu bardzo, bardzo bliska! Patrzyliśmy w siebie nawzajem szczęśliwi niezmiernie… I się obudziłam!
Znów leżałam w objęciach Jezusa! I tuliłam do siebie SERCE Najdroższe. Jezus tulił do Siebie serce moje. Patrzył we mnie płonący cały miłością i poruszony cały… I był mi bliski jak brat…! Brat!

Categories: MOJE MYŚLI

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Scroll Up