NIENORMALNA NORMALNOŚĆ

0 uwag do wpisu “NIENORMALNA NORMALNOŚĆ”

  1. Coś niejasny dla mnie jest ten post. Co mianowicie jest tu wynaturzeniem? Obrona praw zwierząt? No to ja chyba wciąż mylę się w swoich ocenach ludzi.

    1. Nie A.B. obrona praw zwierząt jest bardzo potrzebna.Chodzi mi tylko o sposób w jaki była zrobiona. Całe tygodnie tyradowano o nagiej polce i krzyżu zamiast o zwierzętach.Ta reklama była zrobiona tylko po to, żeby zaszokować ludzi.

      1. Lub przyciągnąć uwagę, bo teraz ludzi niewiele obchodzi los zwierząt. Może to jednak jest jakiś sposób. Lepiej próbowac coś zrobić niż nie robić nic.

  2. Witaj Moniko! Jak słusznie zauważyłaś, wszelkiego rodzaju wynaturzenia i idiotyczne zachowania przestały być już w mediach dziwactwem i są jedynie „środkiem wyrażenia przekazu”. Mnie też czasami denerwuje, że żeby jakiś przekaz do kogoś dotarł musi być brutalny i szokujący. Inne nas nie ruszają. Zdarza mi się zauważać wiele rzeczy dobrych i pięknych, normalnych i śmiesznych. Tyle, że takie wrażenia nie przez wszystkich są intensywnie odbierane i giną w powodzi tych tragicznych i zaskakujących w negatywnej formie. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz