„Zabili w prezencie urodzinowym’’.” Naga  modelka z krucyfiksem  na piersiach broni praw zwierząt”.

Dzisiejszy świat  jest  pełen wynaturzeń i dziwactw. To jest teraz modne. Im większa dewiacja, zboczenie oraz  im większy szok  z tym związany tym  lepiej.

Środki masowego przekazu lansują i promują takie  zachowania. Filmy są  pełne przemocy, seksu, morderstw i gwałtu. W reklamach to samo.

To jest teraz postrzegane jako „normalność”.

A gdzie  jest  prawdziwa normalność? Czy jeszcze w ogóle takie‘’coś ‘’ istnieje?

Istnieje , ale powiedziałabym, że jest traktowane jako coś nienormalnego.

„Nienormalna normalność’’…

Ktoś oddał pieniądze  znalezione na ulicy.Ktoś  inny uratował  chorą kobietę z płonącego domu.

Bardzo dobrze.

 O takich zachowaniach trzeba mówić, i to jak najwięcej. Tylko nie wolno traktować  ich jako czegoś dziwnego, jako anomalię.

To właśnie jest NORMALNE, ZWYCZAJNE, LUDZKIE.

Tak więc należy to traktować !

 

0 Comments

  1. Coś niejasny dla mnie jest ten post. Co mianowicie jest tu wynaturzeniem? Obrona praw zwierząt? No to ja chyba wciąż mylę się w swoich ocenach ludzi.

    1. Nie A.B. obrona praw zwierząt jest bardzo potrzebna.Chodzi mi tylko o sposób w jaki była zrobiona. Całe tygodnie tyradowano o nagiej polce i krzyżu zamiast o zwierzętach.Ta reklama była zrobiona tylko po to, żeby zaszokować ludzi.

      1. Lub przyciągnąć uwagę, bo teraz ludzi niewiele obchodzi los zwierząt. Może to jednak jest jakiś sposób. Lepiej próbowac coś zrobić niż nie robić nic.

  2. Witaj Moniko! Jak słusznie zauważyłaś, wszelkiego rodzaju wynaturzenia i idiotyczne zachowania przestały być już w mediach dziwactwem i są jedynie „środkiem wyrażenia przekazu”. Mnie też czasami denerwuje, że żeby jakiś przekaz do kogoś dotarł musi być brutalny i szokujący. Inne nas nie ruszają. Zdarza mi się zauważać wiele rzeczy dobrych i pięknych, normalnych i śmiesznych. Tyle, że takie wrażenia nie przez wszystkich są intensywnie odbierane i giną w powodzi tych tragicznych i zaskakujących w negatywnej formie. Pozdrawiam 🙂

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com