Leżałelismy w szczelinie skalnej. Najdroższy mój i ja. Umiłowany obejmował mnie z Miłością i tulil do SERCA Swego. W Jego objęciach leżałam tańcząca bardzo. W szczelinie było jasno i ciepło i cicho i dobrze. Skały błyszczaly jasnością i złotem, jakbyśmy byli w królewskiej komnacie. Patrzyłam w Najdroższego z miłością i uśmiechałam się do Niego radośnie. Rozmyślalam… Wczoraj Najdroższy mój pokazał mi jak bardzo przez wiele lat miałam zamknięte serce. I jak bardzo ON mi je otworzyl. Wieczorem telefon. Dzwoniła do mnie znajoma, żona kolegi. Nie będę opisywać rozmowy. Napiszę tylko że znajoma prosiła, żebym zmieniła moje ustawienia na FB. „Dobijam się do ciebie i dobijam! Zmień ustawienia, bo wszystko zamknięte u ciebie.” W pierwszej chwili nie wiedziałam o jakich ustawieniach mówiła. Ale potem mnie „oswiecilo”! Chodziło jej o ustawienia prywatności. Ustawiłam je dawno temu, gdy zakładałam profil na Facebooku. Od tamtej pory tam nie zaglądalam. Po telefonie od znajomej od razu zajrzałam. Zajrzałam… i zaniemowilam ze zdumienia!!! Rzeczywiście wszystko było zamknięte! Pozamykane na cztery spusty!!! Zaczęłam zmieniać, odblokowywać, otwierać. I naszla mnie myśl że te ustawienia to obraz mojego serca sprzed lat. To obraz mnie samej! Zamkniętej, ukrytej, schowanej. Obraz biednej szarej myszki, która tylko szuka dziury, żeby się w niej ukryć. Zmieniłam ustawienia. Prawie wszystkie! Potem pomyślałam że może zmienilam za dużo, za bardzo się otworzyłam. „Eee, niech już tak zostanie!” I zostawilam. I niemal od razu pojawili się nowi znajomi. Nie tylko z Polski, ale z całego świata!!!
Patrzyłam w Maleńkiego mojego z uwielbieniem i zachwytem!
„Ten telefon był od Ciebie, prawda, Najdroższy mój?” – wyszeptalam uśmiechając się do Niego radośnie. To nie było pytania, raczej stwierdzenie faktu. Najdroższy mój promienial cały Miłością i uśmiechem.
„Jak bardzo mnie kochasz i jak bardzo otworzyłes moje serce… Wciąż otwierasz!!!”
„Pozwalasz Mi więc działam! – wyszeptal Najdroższy z czułością – zobacz jak bardzo Mi pozwalasz, Maleńka Moja!”
Najdroższy nakarmił mnie Swoim Ciałem i dalej tulil do Serca Swojego.
„Twe serce jest bardzo podobne do SERCA Mojego. Moje SERCE jest otwarte. I Twoje się otwiera!” – wyszeptal Najdroższy tuląc mnie do SERCA. Tańczylismy bardzo, w wielkiej Miłości!

Dodaj komentarz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com