NIE MA GRANIC!

Byliśmy na zboczu, na stoku górskim. Na wielkiej łące. U podnóża potężnej góry. Najdroższy usiadł na trawie a ja usiadłam obok Niego. Najdroższy obejmował mnie z Miłością i tkliwoscia niesamowitą. A przed nami rozpościerały się zielone szczyty gór… Było ciepło i cicho i dobrze. I pięknie… Mnie szczerze mówiąc nie obchodzily piękne widoki. Nic mnie nie obchodzilo. Nic oprócz Najdroższego mojego. Tylko w Niego patrzyłam. Z miłością i uwielbieniem. Uśmiechałam się do Niego radośnie. Dotykałam z czułością Jego policzka i głaskalam go delikatnie.
„Mój Słodki Pięknisiu…” – szeptałam szczęśliwa.
Najdroższy patrzył we mnie Swym cudnym spojrzeniem Miłości i bliskości. Patrzył we mnie jak w obrazek…
„Mów tak do Mnie często, Moja mała Pięknotko. Proszę. Pragnę tego!”
„Dobrze, będę! Mój Pięknisiu…!”
Uśmiechnęłam się do Umiłowanego najpiękniej jak potrafilam. Od ucha do ucha! Najdroższy patrzył we mnie uszczęśliwiony i uśmiechnięty cały. Nakarmil mnie Swoim Ciałem i zapytał:
„Zatańczymy, Moja Pięknotko?”
Przytaknelam z radością. I chwilę później tańczyliśmy ponad szczytami gór mojej modlitwy! W chmurach tańczylismy! Maleńki mój obejmował mnie z Miłością i w tańcu prowadził.
„Mój Słodki Pięknisiu!” – szepnęłam wpatrzona w Niego. A Umiłowanego mojego! Patrzył we mnie rozpromieniony uśmiechem. Tańczylismy bardzo! Nagle znalazłam się pod Krzyżem Najdroższego… Maleńki mój wisiał na nim i cierpiał niezmiernie! Bardzo!!! Ogromnie!!! Podeszłam do Niego blisko… Bardzo blisko. Objęłam Maleńkiego mojego cala! I przytuliłam do siebie. Mocno…
„Mój Słodki…” – wyszeptalam nieśmiało.
„Dokończ, proszę, Moja Pięknotko!”
Słodki Pięknisiu!” – szeptałam szczęśliwa. Czułam że kolejna bariera dzieląca mnie od Najdroższego mojego pękła. Jak bańka mydlana! Że Najdroższy zburzyl kolejny niewidzialny mur dzielacy mnie od Siebie. Przekroczyl granicę Swoją prośba. Pokazał mi tym samym po raz kolejny, że Jego bliskość i Miłość do mnie nie ma granic!

Dodaj komentarz