Site Overlay

OBUDZIŁAM SIĘ…

Obudziłam się… Obudziłam się i od razu poczułam że jestem w ramionach Najdroższego mojego. W Jego objęciach… Otulona Miłością… Wtulona w Miłość. Leżałam z zamkniętymi oczami i uśmiechałam się do Umiłowanego. Od ucha do ucha! I On uśmiechał się do mnie. Nie widziałam Jego uśmiechu, gdyż miałam zamknięte oczy. Ale serce moje promienialo uśmiechem Najdroższego. W pewnej chwili chciałam się poruszyć. Poczułam jednak bardzo silny ból całego ciała… Aż jęknelam! Natychmiast poczułam słodki pocałunek na moim policzku.
„Ciiii Maleństwo Moje… Polez, odpocznij jeszcze…” – wyszeptal Najdroższy z tkliwoscia niesamowitą
„Taaak…!” – szepnęłam z uśmiechem od ucha do ucha.
Poczułam jak Maleńki przytulił Swój policzek do mego policzka… I tak trwalismy. Policzek przy policzku… SERCE przy sercu… I choć wszystko mnie bolalo, nie myślałam o tym. SERCE Maleńkiego biło dla mnie, a moje biło dla Niego… Najdroższy mój był taki bliski… A moje wnętrze jasnialo w Jego Miłości i bliskości. Długo tak leżałam, z zamkniętymi oczami. Odpoczywalam otulona Miłością… W końcu oczy otworzyłam. I zobaczylam pochylone nade mną Oblicze Najdroższego mojego… Uśmiechał się do mnie cudnie!
„Witaj Maleńka Moja! Odpoczęłaś troszkę?”
„Tak, dziękuję Najdroższy! Troszkę odpoczęłam!”
Umiłowany nakarmil mnie Swoim Ciałem.
A potem tańczylismy! Ponad szczytami gór mojej modlitwy! Na stokach górskich i w dolinach! Na łąkach! Tańczyliśmy!!! Śliczny mój i ja! Najdroższy trzymał mnie w objęciach i w tańcu prowadzil! Patrzył we mnie Swym cudnym spojrzeniem Miłości i bliskości bez granic! Tylko we mnie patrzył, Najdroższy mój! Tylko we mnie! A ja tylko w Niego patrzyłam… w Maleńkiego mojego! Tańczyliśmy bardzo, w wielkiej intymności.

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com