Trwalismy razem. Najdroższy mój i ja. Policzek przy policzku. SERCE przy sercu. Maleńki obejmował mnie cały… Zatapial w Miłości. Leżałam w Umiłowanym moim i tańczyłam dla NIEGO radośnie. Maleńki w pewnej chwili podniósł Swą głowę i patrzył we mnie głęboko.
„Prawdziwa z Ciebie Pszczółka, Maleńka Moja! Nawet w odpoczynku uwijasz się dla mnie!”
Uśmiechnęłam się do Umiłowanego od ucha do ucha.
„A co… To źle?!!”
Maleńki rozpromienil się ogromnie nade mną i mnie pocałowal. Pocałował mnie jak Oblubieniec caluje Swą oblubienice. Delikatnie i słodko. Odwzajemniłam pocałunek.
„Dziękuję za Twoją Miłość do mnie! To ona sprawia że się uwijam…. Kochasz mnie i ja Ciebie kocham i się uwijam!” – szepnęłam z miłością.
Najdroższy nakarmił mnie Swoim Ciałem i znów przytulił się do mego policzka. Trwalismy razem. Najdroższy mój i ja. Policzek przy policzku. SERCE przy sercu. A moje serce szeptalo:
„Mój Słodki… mój Śliczny!!! Kocham Ciebie, pragnę Ciebie, ufam Ci, uwielbiam Ciebie!!! Maleńki mój… Bądź pozdrowiony! Bądź pochwalony! Bądź wywyzszony!”
„A miodek od Ciebie, Maleńka wyborny!!!” – wyszeptalo SERCE Najdroższe.
„Ty go czynisz wybornym!”
Trwalismy razem. Umiłowany mój i ja. Policzek przy policzku. SERCE przy sercu… W Miłości i bliskości bez granic. Było wybornie!!!

Maleńka MOJE MYŚLI

Dodaj komentarz