Tańczylismy bardzo! Mój Jezus i ja! Tańczylismy w Światłości wielkiej, bardzo ciepłej i cichej i przyjaznej bardzo! Umiłowany mój Jezus obejmował mnie z czułością i w tańcu prowadził. Patrzył tylko we mnie zakochany i zachwycony cały!!! I ja tylko w Niego patrzyłam! W mojego ślicznego patrzyłam…
„Wiesz mój Jezu? Na świerku już nie ma gołębicy, ani jej małego! Może już się uczy latać! Szkoda że już nie ma!” – szepnęłam z uśmiechem.
Zaśmiałam się radośnie i szepnęłam znowu:
„Szkoda, ale nie szkodzi!!! Teraz mam inne prezenty od Ciebie! Kwiaty! Piękne kwitnące irysy, cuuuudny mak i bujne rododendrony!!!”
Jezus uśmiechał się do mnie cudownie i patrzył we mnie płonący cały miłości!”
„A wiesz… Zły znów mi wbija przekonanie, że jestem sama na świecie i że nikt mnie nie kocha! I On myśli, że w to uwierzę?!! Że dam się wciągnąć w takie myślenie??!!! Przecież to kłamstwo!!! Wierutna bzdura!!! Absurd nad absurdy!!! Niedoczekanie Jego!!!”
Jezus nagle przystanął. Stanął przede mną. Ujął moją twarz w Swe dłonie i patrzył we mnie płonący i poruszony cały… Patrzył mi w oczy głęboko, z powagą. Uroczyście bardzo!!!
„Jesteś bardzo dzielna, Moniko! Bardzo dzielna i mężna!”
Słowa te słyszałam od Niego wiele razy. Ale teraz dotknęły one samego dna mego serca… I poruszyły mnie niezmiernie… Do tego stopnia, że z oczu zaczęły mi cieknąc łzy…
„Staram się, mój Jezu kochany…! I tylko dzięki Tobie daję radę… Dzięki Tobie!!!” – łkałam.
Potem zaśmiałam się przez łzy!!!
„Tylko dzięki Tobie się uśmiecham! Tylko dzięki Tobie i moim Dzieciom! Dzięki prezentom od Ciebie! Moje Duchowe Dzieci to Prezenty od Ciebie! I gołębica i jej pisklę. I kwitnące kwiaty…!”
Jezus zbliżył Swoją twarz do mojej twarzy i całował moje łzy… Całował z tkliwością i nabożeństwem… Potem wziąl mnie na ręce i usiadł na ławeczce obok studni. Nakarmil mnie Swoim Ciałem i tulił do SERCA… Objął mnie całym Sobą i mocno tulił. Wtulił w Siebie… A ja takiego przytulenia, wtulenia ostatnio bardzo potrzebowalam i bardzo pragnęłam… Jezus o tym wiedział. I mi TO dawał… Dawał mi SIEBIE!!!

Dodaj komentarz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com